Silan Silan Suprême Silan Suprême
Poznaj historię Silana Od 1968
1960

Zwalczanie efektu sztywności wysychających tkanin

Było to hasło, pod którym, na drodze do przyszłych sukcesów, marka Silan pojawiła się po raz pierwszy. Efekt suchości i sztywności pojawiał się w każdej sztuce szorstkiego i twardego prania. Silan usunął go definitywnie, nadając charakterystyczną miękkość tkaninom pranym z użyciem produktów swojej marki.

1970

Pachnące zmiękczanie tkanin

Ludzie szybko uświadomili sobie, że produkty Silan nadają praniu niewiarygodną miękkość. Ale Silan mógł zrobić jeszcze więcej. Dzięki swoim "najpiękniejszym zapachom na świecie", zaoferował użytkownikom pielęgnację pranych tkanin, które zyskały też miły zapach.

1980

Kwitnąca świeżość

Rozpoczęła się era innowacji. Powstały nowe produkty, takie jak tkaniny do suszarek bębnowych oraz nowe kompozycje zapachowe. Zmiana w wyglądzie zewnętrznym marki Silan sygnalizowała szybki postęp.

1990

Poczucie zadowolenia

Silan na dobre umocnił swoją pozycję jako "płyn do zmiękczania tkanin dla rodziny" zapewniający całej rodzinie poczucie zadowolenia z puszystego, pachnącego prania. Dalej trwało wzbogacanie gamy produktów o niezwykłe kompozycje zapachowe.

2000

Doświadczenia zmysłowe

Poza możliwością używania klasycznych produktów Silana, kobieta z lat 2000 została rozpieszczona ekscytującymi zapachami Silan Aromatherapy z olejkami eterycznymi i wykwintnymi, pełnymi przepychu produktami Silan skomponowanymi przez czołowych producentów perfum.

2009

Budzenie emocji

Innowacja wśród płynów do płukania tkanin - kryształy Silan. Szlachetne zapachy stworzone przez twórców perfum aby zaczarować Twoją codzienność. Dzięki swojej strukturze, mają one trwały i zmysłowy zapach, który wywołuje emocje i wspaniałe wspomnienia.

2013

Chwila prywatności

Ciesz się długotrwałym efektem zapachowym i miłym dotykiem cudownie miękkiej pościeli dzięki produktom Silana. Rozkoszuj się zmysłowymi zapachami Silan "Aromatherapy" lub poczuj orzeźwiającą, długotrwałą świeżość "Świeżych Zapachów" i "świeżości po wysuszeniu", oferowanych przez Silan.

Dziś

Świat Zapachów

Silan to "odrobina wyjątkowości dla mnie i moich ubrań". Pozwól nam zabrać Cię w zmysłowy świat zapachów Silan! Rozkoszuj się długotrwałą świeżością oraz niesamowitym zapachem (linia Aromatherapy) do 100 dni!

*Efekt mikrokapsułek zapachowych: Świeżość oraz zapach ubrań po przechowywaniu w garderobie do 100 dni.