Skip to Content

Poznaj historię Silan

1960: Zwalczanie efektu sztywności wysychających tkanin

Było to hasło, pod którym, na drodze do przyszłych sukcesów, marka Silan pojawiła się po raz pierwszy. Efekt suchości i sztywności pojawiał się w każdej sztuce szorstkiego i twardego prania. Silan usunął go definitywnie, nadając charakterystyczną miękkość tkaninom pranym z użyciem produktów swojej marki.

1970: Pachnące zmiękczanie tkanin

Ludzie szybko uświadomili sobie, że produkty Silan nadają praniu niewiarygodną miękkość. Ale Silan mógł zrobić jeszcze więcej. Dzięki swoim "najpiękniejszym zapachom na świecie", zaoferował użytkownikom pielęgnację pranych tkanin, które zyskały też miły zapach.

1980: Kwitnąca świeżość

Rozpoczęła się era innowacji. Powstały nowe produkty, takie jak tkaniny do suszarek bębnowych oraz nowe kompozycje zapachowe. Zmiana w wyglądzie zewnętrznym marki Silan sygnalizowała szybki postęp.
1990: Poczucie zadowolenia
Silan na dobre umocnił swoją pozycję jako "płyn do zmiękczania tkanin dla rodziny" zapewniający całej rodzinie poczucie zadowolenia z puszystego, pachnącego prania. Dalej trwało wzbogacanie gamy produktów o niezwykłe kompozycje zapachowe.
2000: Doświadczenia zmysłowe
Poza możliwością używania klasycznych produktów Silana, kobieta z lat 2000 została rozpieszczona ekscytującymi zapachami Silan Aromatherapy z olejkami eterycznymi i wykwintnymi, pełnymi przepychu produktami Silan skomponowanymi przez czołowych producentów perfum.
2009: Budzenie emocji
Innowacja wśród płynów do płukania tkanin - kryształy Silan. Szlachetne zapachy stworzone przez twórców perfum aby zaczarować Twoją codzienność. Dzięki swojej strukturze, mają one trwały i zmysłowy zapach, który wywołuje emocje i wspaniałe wspomnienia.
2013: Chwila prywatności
Ciesz się długotrwałym efektem zapachowym i miłym dotykiem cudownie miękkiej pościeli dzięki produktom Silana. Rozkoszuj się zmysłowymi zapachami Silan "Aromatherapy" lub poczuj orzeźwiającą, długotrwałą świeżość "Świeżych Zapachów" i "świeżości po wysuszeniu", oferowanych przez Silan.
Dziś: Świat Zapachów
Silan to "odrobina wyjątkowości dla mnie i moich ubrań". Pozwól nam zabrać Cię w zmysłowy świat zapachów Silan! Poznaj wyjątkowo długotrwały zapach, który utrzymuje się do 24 godzin przez 7 dni dzięki płynom do płukania tkanin Silan.
Zobacz także
  • Nowości

    Odkryj różnorodność produktów Silan: świeże zapachy, aromatoterapia, luskusowe zapachy i wiele więcej.

  • Porady i artykuły

    Skorzystaj z ciekawych wskazówek Silana dotyczących Twojego prania i domu.